Білоцерківською ОДПІ забезпечені надходження роздрібного акцизу в сумі понад 129 млн. гривень

Дата : 
2016-11-16

Про це повідомила перший заступник начальника Білоцерківської ОДПІ Оксана Чустіль. Зокрема, в розрізі відділень інспекції надходження складають:

м. Біла Церква та район – 75,7 млн. гривень;

Кагарлицьке відділення Білоцерківської ОДПІ – 9,7 млн. гривень;

Миронівське відділення Білоцерківської ОДПІ – 9,6 млн. гривень;

Ставищенське відділення Білоцерківської ОДПІ – майже 6 млн. гривень;

Богуславське відділення Білоцерківської ОДПІ – 5,3 млн. гривень;

Рокитнянське відділення Білоцерківської ОДПІ – 5,2 млн. гривень;

Сквирське відділення Білоцерківської ОДПІ – 5,2 млн. гривень;

Тетіївське відділення Білоцерківської ОДПІ – 4,9 млн. гривень;

Таращанське відділення Білоцерківської ОДПІ – 4,3 млн. гривень;

Володарське відділення Білоцерківської ОДПІ – 3,3 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що статтею 16 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» встановлено, що суб’єкти господарювання, які отримали, передбачені цим Законом ліцензії, подають до органів ДФС щомісячно до 10 числа звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом. Наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49, який набрав чинності 22 квітня поточного року, затверджено форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядок їх заповнення.

Білоцерківська ОДПІ

 Місцеві бюджети Білоцерківського регіону отримали майже 159 млн. гривень плати за землю

Саме таку суму надходжень забезпечено Білоцерківською ОДПІ впродовж січня-жовтня поточного року. Виконання прогнозного показника забезпечено на 114,6%. При цьому юридичними особами сплачено майже 117 млн. гривень, надходження від фізичних осіб склали понад 42 млн. гривень.

Нагадуємо, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. У загальній структурі надходжень до місцевих бюджетів вказаний платіж займає 4 місце і складає майже 12% всіх надходжень.

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

Білоцерківська ОДПІ