Стартував Всеукраїнський молодіжний турнір з настільної інтелектуальної гри Magic

Дата :
2016-11-16

12 листопада 2016 у Білій Церкві відбувся Всеукраїнський молодіжний відбірковий турнір Preliminary Pro Tour Qualifier Nashville 2017 з настільної інтелектуальної гри Magic: The Gathering. Часто також від гравців можна почути скорочену назву гри: MTG, Magic або просто Магія.

Турнір проходив за сприяння відділу у справах сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради на базі дитячо-юнацькому клубу за місцем проживання "Вікторія". Організовували турнір клуб настільних інтелектуальних ігор "Дуеліст" та Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Рольовий рух «Сузір`я єдності».

У грі брали участь 8 учасників, двоє з Білої Церкви, інші були кияни. Судді були суворі та неупереджені. Наш учасник Ходак Максим за результатами турніру потрапив у четвірку найкращих гравців турніру. По завершенню турніру був обраний переможець, ним став Рябоконь Олексій з Києва, який отримав запрошення компанії взяти участь у наступному турнірі, в якому змагатимуться саме переможці таких турнірів.

Для гравців, які тільки починають грати в Magic, три рази на тиждень проводяться новачкові турніри, тому з грою можна ознайомитись, завітавши в дитячо-юнацький клуб «Вікторія» відділу у справах сім'ї та молоді, який розташований за адресою вул. Леваневського, 65.

Перемога в Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Україна єднає світ»

12-13 листопада  2016 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ», де взяли участь  понад 200 учасників з різних країн світу: України, Грузії, Білорусії, Вірменії, Німеччини та ін. Наше місто представляла Осьмак Анастасія, вихованка вокальної студії «Контакт +» Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради, яка виборола почесне 3 місце.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Нікого не залишило байдужим неповторне свято  краси, молодості та творчості!

Начальник відділу                                                       О.Д. Литвинчук