За забруднення довкілля платниками Білоцерківського регіону сплачено понад 10 млн. гривень екологічного податку

Дата :
2016-11-11

За 10 місяців 2016 року із загальної суми надходжень на охорону довкілля до місцевих бюджетів Білоцерківського регіону надійшло 8,6 млн. гривень, до державного бюджету – 2,1 млн. гривень.

На даний час на обліку в регіоні  перебуває майже  тисяча юридичних та фізичних осіб -  платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу, воду чи розміщують відходи тощо. Найбільша сума екоподатку надійшла від платників Білоцерківщини –7,3 млн. гривень, в т.ч. до місцевого бюджету - 5,8 млн. гривень; Сквирщини – 0.4 млн. гривень, в т.ч. до місцевого бюджету - 0.3 млн. гривень та   Богуславщини - 0.4 млн. гривень,  в т.ч. до місцевого бюджету – 0,3 млн. гривень.

Варто зазначити, що сумлінна сплата екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Білоцерківська ОДПІ

Платники Білоцерківського регіону стабільно збільшують відрахування ЄСВ до бюджету

За словами заступника начальника Білоцерківської ОДПІ Василя Зеленського жовтневі надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 101,2 млн. гривень, що складає 112% запланованого індикативного показника. Всього з початку року платниками єдиного соціального внеску було перераховано до бюджету понад 927 млн. гривень. Виконання становить 102%.

Найбільше надходжень забезпечили: м. Біла Церква – 422,5 млн. гривень; Білоцерківський район – понад 79 млн. гривень; м. Сквира – 68,1 млн. гривень; смт. Рокитне – понад 62 млн. гривень. Що стосується інших районів, надходження розподіляються наступним чином: м. Миронівка – 59,1 млн. гривень; м. Кагарлик – 50,5 млн. гривень; м. Богуслав – 42,4 млн. гривень; м. Тетіїв – 40,7 млн. гривень; м. Тараща – 34,3 млн. гривень; смт. Ставище – 29,1 млн. гривень; смт. Володарка – майже 28 млн. гривень; м. Ржищів – 11,3 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску. Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску на місяць становить до 1 грудня 2016 року 36250 гривень, з 1 грудня 2016 року – 40 000 гривень. Мінімальна величина бази нарахування єдиного внеску на місяць становить до 1 грудня 2016 року 1450 гривень, з 1 грудня 2016 року – 1600 гривень. Розмір мінімального страхового внеску становить до 1 грудня 2016 року 319 гривень, з 1 грудня 2016 року – 352 гривні.

Білоцерківська ОДПІ