У Білій Церкві відбулися обласні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

|  28. 09. 2016

27 вересня в м. Біла Церква відбулися обласні урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

В ході урочистостей, перед присутніми, виступив народний депутат України Хвича Мепарішвілі. Він привітав бібліотекарів з їхнім  професійним святом та підкреслив важливе значення функціонування  бібліотек, адже вони в повному обсязі надають інформаційне забезпечення громадянам. «Я , як народний депутат України, завжди підтримував та буду підтримувати і всіляко допомагати  розвитку бібліотечної системи», - сказав Хвича Мепарішвілі.

Народний депутат відмітив, що книга – це джерело знань людини. Без неї неможливо виховати покоління та написати сторінки в історії людства. Він побажав бібліотекарям міцного здоровя, успіхів в роботі та вручив ряду представників сфери почесні грамоти від Міністерства культури України.

Присутніх на урочистостях із професійним святом також привітали та вручили почесні грамоти начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, в.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко та ін.

В заході взяли участь представники творчої інтелігенції, громадськості Київщини та журналісти міських та регіональних ЗМІ