У День народження міста в білоцерківській родині з`явилося ще дві дівчинки

|  11. 09. 2016

Народження немовлят завжди важлива подія для будь-якої родини, адже це продовження роду, перспектива щасливого майбутнього та надія, що дітки, які виростуть - продовжать розпочаті справи батьків та зроблять свій власний внесок у розвиток міста та держави.

Цього року в день відзначення 984-ої річниці заснування Білої Церкви народилося дві дівчинки. 11 вересня міський голова Геннадій Дикий, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олександр Литвинчук привітали породіль з народженням немовлят. Це традиційна акція «Новий громадянин міста», яка відбувається у рамках святкування Дня Білої Церкви.

Дівчатка з’явилися в родинах Лілії Класен та Світлани Швидкої. В обох родинах малюки є другими дітьми.

Геннадій Дикий щиро привітав породіль, побажавши їм, щоб діти зростали здоровими й щасливими на радість своїм батькам, на благо рідного міста. Мамам вручив квіти, а дітям – перші подарунки: зимові комбінезони.

За інформацією головного лікаря міського пологового будинку Анатолія Бондаря протягом 8 місяців поточного року в даній установі народилося 983 дитини, серед яких - 9 двієнь.