В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У МІСТІ БІЛІЙ ЦЕРКВІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА ПІДСУМКОВА НАРАДА

31.08.2016 було проведено виїзну підсумкову нараду управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області за результатами роботи в І півріччі 2016 року

В роботі наради, яка відбулася на базі центру поштового зв’язку № 1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта», взяли участь перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М., керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Свірський М.С., начальник управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Дебольська В.І., в.о. начальника Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Двірник С.М., начальник центру поштового зв’язку № 1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» Степура А.М.,  голова Білоцерківської міської ради організації ветеранів України Волощенко В.Д., заступник голови громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» Єсюк Л.М., керівники та спеціалісти структурних підрозділів управління, працівники центру поштового зв’язку № 1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта».

На нараді були підбиті підсумки роботи за шість місяців 2016 року, обговорено виконання поставлених перед управлінням завдань, у тому числі питання щодо наповнення бюджету, контролю за своєчасним нарахуванням та виплатою пенсій, щодо виявлених недоліків та шляхів їх вирішення, щодо впровадження нової системи обслуговування  громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Під час обговорення особлива увага була приділена інформаційно-роз`яснювальній роботі серед населення міста щодо питань пенсійного забезпечення.

Проаналізувавши роботу соціальних структур міста, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Свірський М.С. відзначив злагоджену роботу, акцентуючи увагу на тому, що на часі – автоматизація послуг і перехід в інформаційний простір, що значно спростить роботу з громадянами, що незважаючи на зменшення в 2016 році надходжень єдиного соціального внеску та платежів до бюджету, всі соціальні виплати громадяни отримують своєчасно і в повному обсязі. Також звернув увагу присутніх на те, що для покращення обслуговування громадян Білої Церкві в місті планується відкриття «єдиного вікна», де будуть представлені всі соціальні служби міста.

За 25-річну плідну працю та сумлінне виконання посадових обов’язків було відзначено ряд працівників.

Завершуючи нараду, перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М. надав відповідні доручення щодо подальшого покращення роботи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області.

О.В. Кісна, начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи