Зарплата в «конверті» – втрачена пенсія

Спеціалістами відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області була проведена  зустріч з працівниками МП «Укрінтерм». Спеціалісти розповіли про зміст реформи системи пенсійного забезпечення, запровадження професійної пенсійної системи для окремих професій, про розвиток недержавного пенсійного забезпечення. Багато питань було щодо поняття «страхового стажу» та його впливу на розмір пенсії, де знаходяться дані про сплату страхового стажу.

Працівники управління розповіли про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України де кожен працівник чи пенсіонер зможе самостійно контролювати, як суму нарахованої заробітної плати, так і відповідно сплату єдиного соціального внеску.

Разом із колективом підприємства було проведено флеш - моб на тему «Зарплата в «конверті» – втрачена пенсія», і вкотре наголошено, що легалізація робочих місць та заробітної  плати  - це майбутня соціальна захищеність кожного.

Начальник відділу
контрольно-перевірочної роботи