Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акту «Про затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради»

Дата :
2016-06-30

1. Вид та назва регуляторного акта, відстеження результативності якого здійснюється

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11.08.2015 року № 269  «Про затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради» від 11.08.2015 р. № 269.

2. Назва виконавця заходів з  відстеження результативності

Трудовий архів Білоцерківської міської ради

3. Цілі прийняття акта

Цілі державного регулювання – поліпшення якості послуг, які надаються суб’єктом господарювання та скорочення термінів їх виконання. Досягнення поставленої цілі забезпечується шляхом направлення коштів від надання платних послуг на зміцнення матеріально-технічної бази і поліпшення умов зберігання документів; максимальне скорочення строків і підвищення якості виконання запитів громадян.

Цілями правового регулювання для даного проекту регуляторного акту є:

-  розширення переліку платних послуг, які надаються трудовим архівом  міської ради;

- якісне надання послуг у сфері науково-технічного опрацювання документів і виконання робіт у сфері забезпечення збереженості архівних документів;

- покращення фінансового положення та трудового архіву міської ради, що сприяє більш раціональному використанню бюджетних коштів;

- інформатизація архівної справи.

4. Строк виконання заходів з відстеження

Повторне відстеження   результативності  даного   регуляторного   акта  проведено  з  01.06. 2016 р. по  30.06. 2016 р.

5. Тип відстеження: Повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

-  аналіз показників діяльності трудового архіву міської ради;

-  аналіз даних про кількість впорядкованих справ;

- аналіз даних про прийом на зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств, установ та організацій.

7. Дані та припущення, на основі яких  відстежувалася  результативність, а також способи одержання даних

На основі статистичних даних

8. Дані аналізу показників діяльності  трудового архіву Білоцерківської міської ради

Показники

Одиниця виміру

2016 (1 півріччя)

5

1

Кількість  справ, впорядкованих на платній основі

справа

11

6

5

2

Кількість справ, прийнятих на зберігання

справа

2591

107

402

3

Обсяг коштів, отриманих від надання платних послуг

грн.

18366

465

739

Обсяг коштів, використаних

на поліпшення  матеріально-технічної бази

грн.

11480

6100

3500

9. Оцінка результатів регуляції регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Протягом виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акту скарг на неналежне або неякісне виконання послуг не надходило.

На підставі результатів базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11.08.2015 р.  № 269 «Про  затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються Трудовим архівом Білоцерківської міської ради» можна зробити висновок про те, що в цілому шляхом впровадження цього нормативно-правового акту вдасться досягти поставлених цілей.

Міський голова                                                                                               Г.А. Дикий