На порядку денному виконкому міської ради

|  30. 06. 2016

29 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Про проведення конкурсу між установами банку

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках банків в 2016 році.

Затверджено умови проведення даного конкурсу та персональний склад відповідної конкурсної комісії.

Впровадження автоматизованої системи інформаційного забезпечення пасажирських перевезень

З цією метою на засіданні виконкому прийнято рішення про введення в дію рішення  конкурсної комісії по відбору суб’єкта господарювання - виконавця послуг єдиної міської системи диспетчеризації з використанням супутникової системи навігації руху пасажирського транспорту загального користування від 15 червня 2016 року.

Було затверджено інвестиційну пропозицію ПП «Автоимидж», як переможця конкурсу, в орієнтовнй сумі 654,5 тис. грн. та визначено об’єктами інвестування : два павільйони-зупинки громадського транспорту та дванадцять інформаційних табло Dozor

Про укладання договорів з автомобільними перевізниками

У зв’язку із закінченням  терміну дії договорів з деякими автомобільними перевізниками на перевезення  пасажирів міськими автобусними  маршрутами  загального користування,  виконком міської  ради прийняв рішення укласти з окремими перевізниками тимчасові договори терміном на три місяці.

Зокрема,  договори з виконавцями послуг на перевезення пасажирів за  маршрутами №1, №2,  №3, №4, №5, №6Б, №11, №14А, № 16, № 17, №18, №19, №21А.  На решту автомобільних маршрутів договори будуть укладені за результатами розгляду поданих автоперевізниками заяв на засіданні виконкому в подальшому.

Під час засідання також було прийнято рішення про внесення  змін до схеми руху автобусного маршруту № 6а.

Про розширення кола осіб уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Розглянувши звернення федерації спортивних видів боротьби м. Біла Церква та міської громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку»Щит», з метою організації благоустрою міста, забезпечення контролю за виконанням норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями та правил тримання котів і собак, відповідно до п.2 ст. 255 Кодексу України  про адміністративні правопорушення. Керуючись ст.. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на засіданні були внесені зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.2016 № 155 «Про уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями 150, 152, 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення». Зміни стосувалися  переліку уповноважених на складання даних протоколів, зокрема його було доповнено тринадцятьма особами.