З метою пропаганди здорового способу життя та організованих форм дозвілля, залучення дітей до гри у шахи та шашки, розвитку мислення та вміння концентрувати увагу та прийняти вірне рішення, 09 червня 2016 року в м. Ірпені був проведений ІV Турнір із шахів та шашок серед дітей працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та регіональних управлінь, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Біля 30 дітлахів Київщини зібралося в міському шахматному клубі. Під час змагань всі учасники показали добру підготовку з шашок та шахів, цікаву техніку та тактику гри.

Управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області представляла учениця 6-го класу Білоцерківської загальноосвітньої школи № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов, донька начальника відділу платежів до пенсійної системи Анастасія Бублик.

Нові друзі, перші перемоги і поразки, жага до перемоги – незабутні враження, які наповнили дитячі серця і зробили цей день справжнім святом. А наприкінці дня кожного учасника очікував приємний сюрприз – смачні солодкі подарунки.