Школа майбутнього пенсіонера

31 травня 2016 року  спеціалістами управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області була проведена зустріч з громадянами на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський медколедж» з питань пенсійного законодавства України.

Майбутні пенсіонери отримали інформацію стосовно необхідних документів для призначення пенсії за вислугу років, ознайомилися зі змінами в пенсійному законодавстві України, їм були надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та відповідні інформаційні матеріали. Присутніх проінформовано про можливість звернення за консультативною допомогою до відділу обслуговування громадян до досягнення особою пенсійного віку.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

Н.Ю. Турек
головний спеціаліст відділу персоналу