Результати процедури громадського обговорення містобудівної документації – «Генеральний план міста Біла Церква»

Дата :
2016-06-01

В період з 15 квітня по 16 травня 2016 року проходило громадське обговорення містобудівної документації – «Генеральний план міста Біла Церква», під час якого можна було подавати зауваження та пропозиції від громадськості з метою їхнього подальшого врахування при розробці та затвердженні Містобудівної документації «Генеральний план міста Біла Церква».

Містобудівна документація «Генеральний план міста Біла Церква» розроблена на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради Державним підприємством «НДПІ містобудування», згідно з п. 1 рішення Білоцерківської міської ради від 31 березня 2015 року № 1444-73-VI, відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Оголошення про проведення процедури громадських слухань було розміщене на офіційному сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «Актуально» та опубліковано в міськрайонній газеті «Громадська думка» № 31-32 (13418-13419) від 15 квітня 2016 року та в регіональній газеті надросся «Замкова гора» № 31-32 (14900-14901) від 15 квітня 2016 року.

З містобудівною документацією «Генеральний план міста Біла Церква» можна було ознайомитись на офіційному сайті Білоцерківської міської ради, у великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради і в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульв. Олександрійський, 75 (колишня назва – бульв. 50-річчя Перемоги).

19 квітня 2016 року в приміщенні великої зали виконавчого комітету Білоцерківської міської ради була проведена презентація містобудівної документації «Генеральний план міста Біла Церква» за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15. У презентації взяли участь 89 осіб.

В період проведення громадських слухань до управління містобудування та архітектури надійшли звернення від ФОП Ніколаєнка М.В., гром. Галюк О.Г., ОК «Садове товариство «Городок Хуторок», Коноплястого М.І. та громадської організації «Рада матерів та дружин  учасників АТО».

Заяви, які відповідають вимогам чинного законодавства, передані до «НДПІ містобудування» для подальшого врахування пропозицій, а за заявами, які не відповідають вимогам законодавства та будівельним нормам, надані обґрунтовані відповіді з детальним роз’ясненням причин відхилення цих пропозицій.

Управління містобудування та архітектури