Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

|  12. 06. 2014

11 червня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З нагоди професійного свята присутніх привітав міський голова В.Савчук, який акцентував увагу, що працівники медичної галузі міста забезпечують життєдіяльність Білої Церкви, самовіддано виконуючи свої професійні обов’язки.

Відмітив, що медицина Білої Церкви має свої традиції та династії, висловив слова вдячності білоцерківським медичним працівникам за їхню працю, завдяки якій рятуються тисячі життів.

Ряду представників сфери були вручені нагрудні знаки «Відзнака міського голови», грамоти та подяки міської ради та її виконавчого комітету.

Працівники медичної галузі отримали вітання від начальника департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременника, який відмітив, що медицина Білої Церкви має високий рівень надання якісних медичних послуг та з нагоди свята вручив кращим представникам сфери почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради, почесні грамоти департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

Присутні також отримали вітання від начальника управління охорони здоров'я міської ради А.Рогова та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського.