|  11. 06. 2014

10 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук вручив подяки виконавчого комітету міської ради  представникам міських засобів масової інформації з нагоди професійного свята – Дня журналіста та побажав їм подальших творчих успіхів.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про організацію проведення в місті Біла Церква обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

Члени виконавчого комітету міської ради внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 травня 2014 року №190 «Про проведення конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №25,№26», прийняли рішення про визначення місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в місті Біла Церква, створили робочу комісію з питань координації діяльності з надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Під час засідання членами виконавчого комітету також були прийняті рішення про затвердження мережі міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2014/2015 навчальний рік та проектно-кошторисної документації закладів освіти і розглянуті інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

В засіданні взяла участь директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар.