Презентація книги

|  02. 03. 2012

02 березня в м.Біла Церква відбулася презентація книги Л.Шуліпи «Жизнь, отданная городу», присвяченої пам’яті міського голови м.Білої Церкви 1988-2006 рр. Геннадія Володимировича Шуліпи.

В ході заходу автор книги Л.Шуліпа поділився із присутніми спогадами про свого брата, його життєвий шлях, який невід’ємно був пов’язаний з м.Біла Церква, адже з 1965р. Г.В.Шуліпа працював на різних посадах у місті, а з 1988р.по 2006р. – час, коли відбувався один з найбільших етапів розвитку Білої Церкви – неодноразово обирався міським головою. Л.Шуліпа висловив слова вдячності всім, хто долучився до створення та виходу книги в світ. Наголосив, що створення книги пам’яті про міського голову м.Біла Церква 1988- 2006рр. Г.В.Шуліпу є даниною шани та пам’яті про нього, його активної життєвої позиції, досвіду та авторитету, вірності інтересам міської громади.

До книги «Жизнь, отданная городу» увійшли спогади брата про дитячі та юнацькі роки Г.В.Шуліпи, про родину, яка мала великий вплив на становлення його як особистості. А також спогади про колишнього міського голову Білої Церкви державних і громадських діячів України, його колег і друзів.

Своїми спогадами про Г.В.Шуліпу, в яких він назавжди залишився керівником, який мав великий досвід, вмів знаходити компроміси та приймати неординарні рішення, підтримував розвиток всіх напрямків життєдіяльності міста та, насамперед, пріоритетним вбачав інтереси білоцерківців, поділилися секретар міської ради О.Олійник, народний депутат України І скликання, заступник голови Київської обласної державної адміністрації 1999-2004рр., президент Київської обласної торгово-промислової палати О.Рябоконь, народний депутат України І та ІІІ скликань голова Київської обласної державної адміністрації 1990-1998рр. В.Сінько, перший заступник міського голови 1994-2005рр. В.Гламазда, заступник міського голови 2001-2005рр., перший заступник генерального директора ЗАТ «Білоцерківська ТЕЦ», депутат Білоцерківської міської ради Л.Шалабай, голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна, дружина Г.В.Шуліпи - Л.Шуліпа та ін.

Під час зустрічі перший заступник міського голови 1994-2005рр. В.Гламазда виступив із ініціативою назвати одну із вулиць Білої Церкви на честь міського голови м.Біла Церква 1988- 2006рр. Г.В.Шуліпи, яку підтримали всі присутні.

В ході заходу також відбувся показ слайдів з яскравими моментами життя Г.В.Шуліпи.

Всі присутні отримали книги Л.Шуліпи «Жизнь, отданная городу» з підписом автора.