|  28. 02. 2012

28 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22.11.2011р. за № 522, взято до відома інформацію начальника відділу звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за 2011рік, прийнято рішення про надання дозволів для видалення зелених насаджень, про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою м.Біла Церква, що триватиме з 12 березня по 12 травня ц.р., загальноміська толока буде проведена 06 та 28 квітня 2012р., єдиним санітарним днем в місті встановлено четвер кожного тижня.

На засіданні також було розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.