Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  28. 02. 2012

27 лютого в м. Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь начальник управління економіки міської ради О.Карпенко.

В ході прес-конференції начальник управління економіки міської ради поінформувала присутніх про основні завдання, які здійснює управління щодо забезпечення реалізації державної політики у даній сфері. Зокрема, зупинилася на заходах, які проводяться в місті щодо втілення ряду програм, серед яких – Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла Церква на 2012рік, ефективності та енергозбереження на період 2011-2015рр., розвитку малого підприємництва в м.Біла Церква на 2010-2012рр., залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Білій Церкві на 2010-2014рр., які передбачають реалізацію започаткованих Президентом України В.Ф.Януковичем реформ. Крім того, значна увага приділяється здійсненню реформування у сфері державної регуляторної політики, втіленню стратегічних перетворень Програми економічних реформ України на 2010-2014рр., державної політики з питань охорони життя й здоров’я людей на виробництві та ін.

На прес-конференції начальник управління економіки міської ради О.Карпенко дала відповіді на поставлені питання журналістів.

В ході прес-конференції також взяв участь заступник міського голови М.Антонюк, який поінформував присутніх про надзвичайний випадок, який стався на території Білої Церкви. Зокрема, 24 лютого ц.р. до Білоцерківської міської державної ветеринарної лікарні надійшла інформація про виявлення трупу лисиці по вул.Східній, яка можливо загинула від укусів безпритульних собак. За результатами проведеного обстеження було виявлено, що дана лисиця мала захворювання на сказ.

З метою розробки плану заходів щодо недопущення можливого розповсюдження даного захворювання відбулося засідання державної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді, на якому прийнято рішення щодо введення карантину на території мікрорайонів Леваневського та Томилівський. Мешканцям цих мікрорайонів забороняється вигул домашніх тварин на даній території та рекомендується провести їх позачергову додаткову вакцинацію проти сказу.

Заступник міського голови звернувся до білоцерківців з проханням, у разі виявлення підозрілої поведінки тварин терміново інформувати управління ветеринарної медицини за цілодобовим тел. 6-10-23. Міською владою також буде проводитись моніторинг території міста та відлов підозрілих на захворювання на сказ тварин.

В місті також організовані заходи щодо закупівлі запасів вакцини для людей, яка може бути використана при контакті із хворими тваринами.