Свято проводів зими і зустрічі весни

|  27. 02. 2012

25 лютого в м.Біла Церква відбулися заходи з нагоди проводів зими і зустрічі весни «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо».

Відкриваючи свято, міський голова В.Савчук привітав присутніх жителів міста з «Масляною», висловив слова вдячності за їх невтомну працю та побажав, щоб із приходом весни в кожній білоцерківській родині був затишок і достаток та здійснилися всі мрії.

Від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка присутніх привітав депутат Київської обласної ради А.Даниленко (фракція Партії регіонів), наголосивши, що в 2012 році керівництво обласної державної адміністрації докладе всіх зусиль, щодо соціального захисту жителів Київщини та втіленню започаткованих Президентом України В.Ф.Януковичем реформ.

Присутні також отримали вітання від голови Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немни.

В ході свята відбувся ярмарок, на якому була представлена в широкому асортименті продукція власного виробництва місцевих виробників та сільгосппродукція підприємств-виробників Білоцерківського району, яка реалізувалась за цінами виробників. Жителі міста мали змогу проглянути виступи творчих і професійних колективів Білої Церкви, взяти участь у спортивних змаганнях, конкурсах та розвагах. На святі також відбувся конкурс млинців, перемогу в якому здобув біолого-технологічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету.

В заході взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов (фракція Партії регіонів), депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальник головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В.Бутник, представники громадськості, молодь міста, журналісти місцевих ЗМІ.