Прес-конференція начальника управління комунальної власності

|  21. 02. 2012

20 лютого в м. Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь начальник управління комунальної власності міської ради О.Ліневич.

В ході прес-конференції начальник управління комунальної власності міської ради поінформував присутніх про основні завдання, які здійснює управління в частині правомочності щодо володіння, управління та розпорядження об’єктами права комунальної власності, зупинився на основних заходах, спрямованих на реалізацію започаткованих Президентом України В.Ф.Януковичем реформ в даній сфері.

Начальник управління комунальної власності міської ради О.Ліневич ознайомив із підсумками роботи управління комунальної власності міської ради за 2011рік, згідно якої в минулому році міський бюджет надійшло близько 14 млн.грн., поінформував про заходи, які вживає управління по роботі із боржниками, які мають заборгованість з орендної плати, наголосив на запланованих заходах на поточний рік та дав відповіді на поставлені питання журналістів.