|  14. 02. 2012

14 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів в.о.міського голови О.Олійник.

В ході засідання були прийняті рішення про створення комісії по визначенню місць, придатних для розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м.Біла Церква, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, внесені зміни в рішення виконавчого комітету міської ради №9 від 24.01.2012р. «Про проведення конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №6, №6а», погоджена кандидатура позичальника на отримання молодіжного кредиту за кошти міського бюджету, відповідно програми забезпечення молоді м. Біла Церква житлом на період до 2012року та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.