Семінар для депутатів міської ради

|  11. 01. 2012

11 січня в м.Біла Церква відбувся семінар для депутатів міської ради на якому було розглянуто питання внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення системи оподаткування, обліку та звітності, яке провів секретар міської ради О.Олійник.

В ході семінару секретар міської ради зазначив, що на даному заході депутати міської ради будуть ознайомлені із змінами до Податкового кодексу України, які набрали чинності з 01.01.2012р., розглянуть пропозицій щодо встановлення фіксованої ставки єдиного податку для фізичних осіб, з метою прийняття відповідного виваженого рішення на засіданні сесії міської ради 12 січня ц.р.

На семінарі заступник начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Ю.Марченко детально поінформував депутатів про Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», ознайомив із градацією по групах платників податків, механізмом здійснення податкових платежів та запропонованими фіксованими ставками єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

В ході семінару депутати обговорили умови сплати фіксованих ставок єдиного податку підприємцями у разі прийняття відповідного рішення, розглянули можливості їх збільшення, враховуючи захист фізичних осіб-підприємців, проаналізували надходження до міського бюджету, які можуть бути з даного виду податку та заслухали пропозиції щодо встановлення фіксованих ставок від представників міських підприємців.

В семінарі взяли участь начальник відділу масово-роз’яснювальної-роботи та звернень громадян Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Т. Єнтіс, представники міських ЗМІ.