|  28. 12. 2011
27 грудня в м.Біла Церква відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання були затверджені фінансові плани на 2012 рік комунальних підприємств Білоцерківської міської ради, плани роботи виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на 2012рік та на перший квартал 2012року, внесені зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22.11.2011р. № 522.

Членами виконавчого комітету був затверджений новий склад міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, внесені зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24.03.2009р № 138 «Про надання пільг та встановлення плати за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах», прийнято рішення щодо зміни тарифу на проїзд у міському електричному транспорті.

На засіданні виконавчого комітету також був взятий до відома звіт начальника відділу зовнішньої реклами комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою м.Біла Церква» та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.