Свято Ханука

|  27. 12. 2011
26 грудня єврейська громада Білої Церкви відзначила національне свято «Ханука» та 10-річний ювілей з дня створення приватного НВК «Школа- дитячий садок „Міцва-613” (директор – Н.Андрущенко).

Єврейську общину міста зі світлою Ханукою привітав міський голова В.Савчук, який побажав присутнім, щоб священні вогні Хануки принесли в кожну родину щастя, злагоду, адже це свято світла, героїзму людей, що відстояли своє право на власну релігію й культуру.

Міський голова В.Савчук вручив ряду представників школи «Міцва -613» грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з грошовими преміями.

З вітальними словами виступив також головний рабин України Моше Раувен Асман, який розповів про значення цього свята, наголосив на необхідності щоденного вивчення Тори та дотримання її 613 заповідей, а також зазначив, що єврейська школа «Міцва-613» одна з кращих шкіл Білої Церкви, побажав всім миру, злагоди та процвітання.

Від голови Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка приватному НВК „Школа-дитячий садок „Міцва-613” було передано сертифікат на отримання ноутбука та вітальну адресу.

З нагоди ювілею школи відбулося вручення нагороди «Срібна Ханукія» в різних номінаціях. За підтримку національних інтересів єврейської громади міста Біла Церква був нагороджений міський голова В.Савчук.

Після урочистостей та концертної програми, яку до свята підготували учні єврейської школи «Міцва-613» відбувся обряд запалювання ханукальних свічок.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна, активісти громадських організацій, представники місцевих ЗМІ.