Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата :
2011-11-21

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта-рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Б.Церква»

Відповідно до CT.26 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні" на виконання статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно статті 3 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Білоцерківської міської ради „Про вставновлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Б.Церква" та аналізу регуляторного впливу даного рішення .

Метою даного проекту рішення є:

-Встановлення економічно-виправданих та обґрунтованих розмірів внесків інвесторів (забудовників) за утримання соціальної, житлової та інженерно-транспортної інфраструктури міста;

-Поповнення доходної частини бюджету міста.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб - сайті міської ради та її виконавчих органів за адресою: www bc-rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акта - відділі капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 09100 м.Біла Церква вул.Павличенко,14-А відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради тел.5-55-34 з 8-00 год. до 17-00 год.