Подяки за зразкове виконання службових обов’язків під час надзвичайної ситуації

|  25. 04. 2024

Перед початком засідання 55 сесії секретар Білоцерківської міської ради міської ради Володимир Вовкотруб вручив ряд подяк міської ради та її виконавчого комітету представникам пожежно-рятувального та аварійно-рятувального загонів, а також працівникам КП БМР «Муніципальна варта».

За активну громадянську позицію, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та безпосередню участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в результаті вибуху у багатоквартирному будинку, що на пров. Грузинський, 23, були відзначені:

• представники Державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області:

- Тимофій Вишня – головний майстер-сержант служби цивільного захисту, командир відділення 3 ДПРЧ;

- Ярослав Бровченко – сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 3 ДПРЧ;

- Євген Коломієць капітан служби цивільного захисту, начальник караулу 4 ДПРЧ;

- Юрій Пушкевич сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 4 ДПРЧ

- Василь Дрібко – капітан служби цивільного захисту, начальник караулу 1 ДПРЧ.

• представники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області:

- В’ячеслав Кириленко – сержант служби цивільного захисту, начальник відділення – начальник електростанції відділення енергозабезпечення інженерної групи;

- Роман Трущенко – сержант служби цивільного захисту, кухар-рятувальник рятувального відділення групи рятувальних робіт;

- Вадим Коляда рядовий служби цивільного захисту, начальник відділення – водій відділення життєзабезпечення групи рятувальних робіт.

• працівники КП БМР «Муніципальна варта»:

- Владислав Рашков – інспектор з благоустрою відділу контролю за благоустроєм КП БМР «Муніципальна варта»;

- Владислав Мелашенко – інспектор з благоустрою відділу контролю за благоустроєм КП БМР «Муніципальна варта».

Тож вітаємо із заслуженими нагородами! Дякуємо за вашу мужність та професіоналізм!

>>> Більше світлин <<<