Переглянуто діючі регуляторні акти

|  21. 02. 2024

21 лютого відбулося засідання робочої групи з питань перегляду регуляторних актів, які були прийняті Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради. На нараді також були присутні представники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, які є розробниками регуляторних актів. Провів засідання заступник міського голови Василь Морський.

Під час засідання було переглянуто регуляторні акти, які є діючими станом на 21.02.2024р.

Зокрема, після оцінки результатів дії регуляторних актів та ступеня досягнення визначених ними цілей та враховуючи відповідність даних регуляторних актів принципам регуляторної політики було визначено, що 8 рішень міської ради та 10 рішень виконавчого комітету - відповідають нормам чинного законодавства України.

Серед діючих регуляторних актів – 12 рішень міської ради, які потребують внесення змін, оскільки відбулися зміни в діючу нормативно-правову базу, або їх дія має бути поширена на територію всієї Білоцерківської МТГ тощо.

Крім того, було визначено одне рішення виконавчого комітету – регуляторний акт, який потребує скасування, оскільки відбулися зміни в структурі виконавчих органів міської ради.