ЗВІТ про базове відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2024-01-16
  1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09 січня 2024 року № 08 «Про тарифи на ритуальні послуги».

1. Виконавець заходів з відстеження: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

1. Цілі прийняття регуляторного акта: Метою прийняття рішення є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно-правовим і законодавчим актам України.

1. Строк виконання заходів з відстеження: з 12.12.2023 р. по 12.01.2024 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів базового відстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод (дані бухгалтерського обліку).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерського обліку, а також виконання робіт по договорах департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради з комунальним підприємство Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

Один. вим.

2023 рік

2024 рік
рогноз

1.

Кількість укладених договорів на організацію та проведення поховань

2.

Вартість наданих ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності, що складають мінімальний перелік необхідний для поховання померлого

тис. грн.

3.