Відеокоментар Геннадія Дикого щодо актуальних питань

|  25. 12. 2023

Інтерв'ю міського голови Геннадія Дикого від 22 грудня у прямому етері радіо "Бліц-ФМ" щодо актуальних питань життєдіяльності Білоцерківської міської територіальної громади.

Під час інтерв’ю спілкувались на теми:

- Безпекова ситуація громади, наслідки атаки ударних БпЛА на місто. Безпека містян, найпростіші укриття, де їх шукати та як туди потрапити.

- Бюджет2024. Як буде жити громада у наступному році. Пріоритетні напрямки. Допомога ЗСУ не припинятиметься. Збільшення фінансування соціальних напрямків.

- Майно ПРаТ “БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ” тепер у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади. Шляхи модернізації та можливості відновлення генеруючих потужностей, зокрема і через механізми міжнародної підтримки.