Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Білоцерківської міської територіальної...

Дата :
2023-12-22

Звіт

1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 грудня 2022 року №854 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

2. Виконавець заходів з відстеження – Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Приватне акціонерне товариство «КАТП-1028».

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

Метою даного регулювання є встановлення науково та економічно обґрунтованих норм надання послуг з поводження з побутовими відходами, що застосовуються у практичній діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств перевізників, споживачів відповідних послуг.

Встановлення економічно обґрунтованих норм надання послуг з поводження з побутовими відходами допоможе також опосередковано досягти наступних цілей:

- підвищити якість організації діяльності щодо поводження з ТПВ та, як наслідок, покращити санітарно-епідеміологічну ситуацію у місті;

- досягти балансу між коштами, що виділяються з бюджету різних рівнів на санітарну очистку міста та реальними потребами галузі.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 20 листопада 2023 року по 20 грудня 2023 року.

5. Тип відстеження: ПОВТОРНЕ.

6. Методи одержання результатів відстеження: для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

Даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерського обліку виконання робіт з вивезення ТПВ по ПрАТ «КАТП-1028».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники

Одиниці виміру

2022 рік

станом на 01.12.2023 р.

Прогноз на 2024 рік

1

Розмір надходжень до місцевого бюджету

тис. грн.

42

2285

2

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів у комерційних структурах

6550

7369

7400

3

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів в бюджетній сфері

1650

1504

1650

4

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів (населення крім приватного сектору)

24042

22187

23000

в т.ч. ЖБК, ОСББ

4304

4234

4300

5

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів у приватному секторі

4382

6923

7000

6

Кількість звернень фізичних та юриидчних осіб щодо якості надання послуг з вивезення побутових відходів

од.

2

16

20

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Даним регуляторним актом забезпечується збалансованість інтересів виконавців послуг та споживачів, встановлення економічно обґрунтованих норм надання послуг з поводження з побутовими відходами допомогло також опосередковано досягти наступних цілей:

- підвищити якість організації діяльності щодо поводження з ТПВ та, як наслідок, покращити санітарно-епідеміологічну ситуацію у Білоцерківській міській територіальній громаді;

- досягти балансу між коштами, що виділяються з бюджету різних рівнів на санітарну очистку громади та реальними потребами галузі.

За результатами проведеного повторного відстеження результативності регуляторного актa встановлено, що прийняття та впровадження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 грудня 2022 року №854 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2027 роки» є доцільним, ефективним та дієвим.

Загальні результати реалізації регуляторного акта і ступінь досягнення визначених цілей оцінюється позитивно.

Міський голова                          Геннадій ДИКИЙ