Шість проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю будуть профінансовані у 2024 році

Дата :
2023-12-21

20 грудня 2023 року у малій залі Білоцерківської міської ради управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради провело презентацію-захист проєктів у рамках конкурсу проєктів у Білоцерківській міській територіальній громаді у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2024 році.

Ззгідно із проведеною попередньою кваліфікацією претендентів конкурсною комісією до участі у конкурсі були допущені 6 конкурсних пропозиції, які підготовлені 6 інститутами громадянського суспільства:

1. «Військово-патріотичний  вишкіл «Тактична медицина – 2024» ( Білоцерківська громадська молодіжна організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова Юхименко Ю. Г.).

2. «Патріот-фест» ( Громадська організація Фонд «Творча ініціатива» (президент Панько В. І.).

3. «Психологія перемоги» (Громадська організація «Результативний старт ультраактивного розвитку суспільства » (голова Клочко А. О.).

4.  «Кольорове дозвілля» (Громадська організація «Ми-особливі» (голова Камінна Н. М.).

5. «Психологічна реабілітація сімей, зокрема дітей загиблих військовослужбовців, тривалістю в один місяць» (Громадська організація «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ШТАБ ТРО» (голова Однорог Т.В.).

6. «Мої знання – моя безпека» (Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України (голова Бірюкова В. О.).

Під час презентації-захисту проєктів автори ознайомили членів комісії із особливостями й перевагами кожної ідеї; розповіли про їх мету, завдання; зупинилися на заходах, які передбачені у ході їх реалізації; акцентували хто буде безпосередніми учасниками та кого планується залучити до реалізації проєктів.

Варто наголосити, що проєкти є вкрай важливими та актуальними, адже стосуються національно-патріотичного та духовного виховання молоді, набуття молоддю, в умовах війни, знань та навичок, які рятують життя,  підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, формування здорового способу життя, організації дозвілля та відпочинку дітей, підтримки дітей з особливими потребами та дітей з багатодітних родин, тощо.

За підсумками презентації конкурсна комісія визначила розподіл фінансування на подані ідеї та рекомендувала управлінню з питань молоді і спорту профінансувати їх в таких сумах:

– «Військово-патріотичний  вишкіл «Тактична медицина – 2024» (Білоцерківська громадська молодіжна організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова Юхименко Ю. Г.) – 23 080 грн;

– «Патріот-фест» (Громадська організація Фонд «Творча ініціатива» (президент Панько В. І.) – 17 060 грн;

– «Психологія перемоги» (Громадська організація «Результативний старт ультраактивного розвитку суспільства » (голова Клочко А. О.) – 26 851 грн;

– «Кольорове дозвілля» (Громадська організація «Ми-особливі» (голова Камінна Н. М.) – 21 200 грн;

– «Психологічна реабілітація сімей, зокрема дітей загиблих військовослужбовців, тривалістю в один місяць» («ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ШТАБ ТРО» (голова Однорог Т.В.) –  49 600 грн;

– «Мої знання – моя безпека» (Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України (голова Бірюкова В. О.) – 62 000 грн.

У роботі комісії взяли участь заступники міського голови Катерина Возненко та Василь Морський, депутат Білоцерківської міської ради Ольга Нагорна, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Олексій Копишинський.