Фестиваль малюнку «Білоцерківський зимовий спорт»: юних переможців відзначено

|  21. 12. 2023

20 грудня у Білій Церкві відбулося нагородження учасників фестивалю малюнку «Білоцерківський зимовий спорт». Це свято спорту, свято мистецтва зібрало до участі понад 100 юних художників. Організаторами конкурсу виступило КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Катерина Возненко. Вона висловила вдячність всім учасникам конкурсу, наголосила, що цей конкурс є традиційним і проводиться в Білоцерківській громаді щороку, залучаючи до участі дітей різних вікових категорій. Також відмітила, що всі учасники конкурсу вже є переможцями, адже знайшли час попрацювати творчо, проявити свої таланти.

Конкурсні роботи оцінювали судді – директор КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Інна Куришко, провідний спеціаліст спортивного відділу центру «Спорт для всіх» Сергій Ковальчук, методист КЗПО БМР «Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивоствіт» Ірина Алєйнік.

Вітаючи учасників, судді побажали учасникам здоров’я, натхнення, творчості та багато позитивних моментів у житті.

Переможці різних вікових категорій були визначені в номінаціях «Звичайний малюнок» та «Цифровий малюнок».

У номінації «Звичайний малюнок» кращими виявилися роботи таких учасників:

1 місце – Гребініченко Марія, 7 років;

2 місце – Балас Денис, 8 років;

3 місце – Коханчук Олександр, 7 років.

Серед старшої вікової категорії переможці розподілилися таким чином:

1 місце – Давиденко Дарина, 15 років;

2 місце – Ноздрань Єлизавета, 12 років;

3 місце – Бондаренко Ангеліна, 11 років.

У номінації «Цифровий малюнок» перемогли:

1 місце – Ольшанський Олександр, 7 років;

2 місце – Курінний Антон, 10 років;

3 місце – Камінський Дмитро, 10 років.

У старшій віковій категорії переможці цієї номінації такі:

1 місце – Алейнік Вікторія, 13 років;

2 місце – Констанц Влада, 15 років;

3 місце – Яценко Дарина, 13 років.

Приз глядацьких симпатій серед молодших учасників отримала Головата Вікторія, 6 років, серед старших – Дубіна Ірина, 12 років та Брезіцький Ілля, 10 років.

Усі переможці були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними подарунками.

Після нагородження учасники заходу взяли участь у захопливому новорічному дійстві, організованому агенцією розважальних та освітніх проєктів «Творчі викрутаси».