Довідка про громадське обговорення проєкту документа державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата :
2023-12-15

Відповідно до статті 10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» здійснювалось громадське обговорення Проєкту документа державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

На виконання статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» за результатами громадського обговорення виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради підготовлено відповідну довідку, в якій підсумовується отримані зауваження і пропозиції.

Довідка про громадське обговорення