ПРОТОКОЛ засідання «круглого столу» з обговорення проєкту регуляторного акта- проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комун...

Дата :
2023-11-21

м. Біла Церква 16 листопада 2023 р

Велика зала

Білоцерківської міської ради

Початок: 15:00 год.

Присутні:

Олег Усенко заступник міського голови

Вікторія Пархоменко т.в.о начальника Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради
Ірина Гаркуша начальник відділу урбаністики та розвитку міського середовища Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради
Дарина Сахно головний спеціаліст відділу урбаністики та розвитку міського середовища Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради
Юлія Орел начальник Управління економічного розвитку Білоцерківської міської ради
Вікторія Романчук головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій Управління економіки Білоцерківської міської ради
Олена Гавва начальник відділу комунікації з громадськістю та засобами масової інформації Управління комунікації, інформаційної та цифрової політики Білоцерківської міської ради

Головуючий: Вікторія Пархоменко

Секретар: Дарина Сахно

Порядок денний:

Обговорення проєкту регуляторного акта- проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади»

СЛУХАЛИ:

Вікторія Пархоменко: Рішенням Білоцерківської міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 було затверджено положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування, з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста», яким керується Робочий орган з регулювання діяльності з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Біла Церква по сьогоднішній день, при нарахуванні щомісячної плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу. Останні зміни до зазначеного положення були внесені 24 січня 2013 року на підставі рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін в рішення міської ради від 23 грудня 2005 року № 405 «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста».

На момент прийняття рішення у 2005 році та з моменту останнього внесення змін у 2013 році значно зріс мінімальний прожитковий мінімум і з 2023 року він становить 2684 грн.

Також, оскільки в зв’язку із децентралізацію, у 2020 році було об’єднано одинадцять сільських рад та створено Білоцерківську міську територіальну громаду до складу якої ввійшло місто Біла Церква та шістнадцять сіл, виникла необхідність впорядкування діючих нормативно правових актів міської ради.

Зазначені проблеми потребують розв’язання шляхом прийняття рішення сесії міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади».

Підготовлений проєкт рішення пройшов усі процедури розгляду згідно діючого законодавства, а саме:

• рішення Білоцерківської міської ради від 09 грудня 2022 року № 3278-35-VIII «Про план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік» проєкт регуляторного акта внесений в план діяльності;
  • на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» та «Проєкти рішень міської ради» були оприлюднені: повідомлення, проект рішення та аналіз регуляторного впливу регуляторного акта 19 жовтня 2023 року;
  • повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади» опубліковано в газеті «Громадська думка» від 20 жовтня 2023 року № 81-82.

За час, який пройшов з моменту оприлюднення, до моменту «круглого столу», зауважень, пропозицій, доповнень до цього проєкту регуляторго акта на адресу розробників не надходило.

Олія Орел: повідомила, що зауважень не має.

Вікторія Романчук: повідомила, що зауважень не має, на момент «круглого столу» проєкт рішення регуляторного акту пройшов всі необхідні етапи погодження.

ВИРІШИЛИ: За результатми обговорення проєкту регуляторного акта- проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади» рекомендовано продовжити процедуру затвердження регуляторного акту.

Головуючий Вікторія ПАРХОМЕНКО

Секретар Дарина САХНО