Повідомлення комісії з присудження молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С.Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади

Дата :
2023-11-15

КОМІСІЯ З ПРИСУДЖЕННЯ  МОЛОДІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ
ІМ. М. С. ВІНГРАНОВСЬКОГО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
п о в і д о м л я є

На здобуття молодіжної літературно-мистецької премії ім.

М. С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади за 2023 рік висунуто:

– Гайдаєнко Анастасію Сергіївну –  художницю;

– Андрєєву Анастасію Володимирівну та Бикоріз Ольгу Миколаївну – керівниць Зразкового хореографічного колективу «Колорит» Білоцерківської гімназії-початкової школи №15;

- Студію образотворчого мистецтва «Палітра»

(керівниця Клеймьонова Л. В.) Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник».

Запрошуємо громадськість взяти участь в обговоренні висунутих кандидатур.

Пропозиції надсилати до 15 грудня 2023 року до управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. О. Гончара,11. Контактний телефон 067-349-26-67, електронна адреса: [email protected].

Інформація від управління з питань молоді і спорту
Білоцерківської міської ради