Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 28.08.2023 року об 11:00 год.

Порядок денний

1.    Про  внесення змін у додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 29 квітня 2021 року № 546-12-VIII «Про затвердження структури комунального закладу Білоцерківської міської ради  Білоцерківська централізована клубна система».

2.    Про внесення змін до видів економічної діяльності та затвердження Статуту комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 1 імені Юрія Павленка в новій редакції.

3. Про надання дозволу на реалізацію та списання продуктів харчування.

4. Про внесення змін до Програми підтримки Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 27 липня 2022 року № 4249-42-VIII.

5. Про затвердження Програми надання окремих видів пільг на 2024-2026 роки.

6. Про затвердження Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2024-2026 роки.

7. Про надання згоди на участь Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» у проєкті «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (HEAL UKRAINE).

8. Про затвердження Цільової програми забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів на 2024-2025 роки.

9. Про  присвоєння звання «Почесний громадянин Білоцерківської  міської територіальної громади» (посмертно).

10. Про внесення змін в Додаток до рішення міської ради від 27 липня 2023 року № 4260-42-VIII «Про припинення юридичної особи комунального підприємства Білоцерківської міської ради Спортивний клуб “Біла Церква” шляхом ліквідації» шляхом викладення його в новій редакції.

Різне.

Звіт про виконання Програм направлених на забезпечення діяльності галузі охорони здоров’я Білоцерківської міської територіальної громади, а також інформація про потреби та проблемні питання галузі.

Дата анонса:
2023.08.25