Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу.

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться  15 листопада 2022 року.

Проєкт

Порядок денний

1. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради«Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради майна.

2.Про надання згоди комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» на безоплатну передачу майна.

3. Різне.

Голова комісії                                                                         Станіслав ДОЛІД

Дата анонса:
2022.11.15