02.12`20 Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата :
2020-12-02

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 № 1168 «Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551» продовжено термін обміну посвідчень громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи до 1 січня 2022 року.

Звертаємо увагу:

-  заміні підлягають посвідчення категорії 1А;

- категорії 2А, 3А лише тим громадянам, які випробовували ядерну зброю, розбирали ядерні установки  чи проводили ремонт/виконання регламентних  робіт  ядерних установок.

Посвідчення евакуйованим категорії 2 Б, відселеним із зони обов’язкового гарантованого відселення категорії 3Б, особи, потерпілого від Чорнобильської катастрофи серія Г, дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи серія Д, дружини чоловіка, опікуна дітей померлого громадянина із числа ліквідаторів/потерпілих, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою заміні не підлягають.