Шановні підприємці та мешканці міста

Дата :
2020-05-25

Шановні підприємці та мешканці міста!

Запрошуємо Вас взяти участь в засіданні «круглого столу» щодо обговорення проєкту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік», яке відбудеться 29 травня 2020 року о 10:00 год. у великій залі виконавчого комітету міської ради.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік» оприлюднений на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» і «Документи міської ради. Проєкти рішень міської ради» 30 квітня 2020 року за номером 397.

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні.

Заступник міського голови                                                   Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА