Відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті БМР

|  11. 11. 2019

11 листопада відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, яке провела голова даної комісії, заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Світлана Борисенко.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій м. Біла Церква, а також представник державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35».

На засіданні спостережної комісії  були розглянуті питання:

-про обрання заступника голови спостереженої комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

-про погодження спостережною комісією Постанови начальника «Білоцерківської виправної колонії №35» щодо переведення засудженого, який відбуває покарання в колонії, в межах даної установи.

Так, на посаду заступника голови спостережної комісії одноголосно було обрано Наталію Матяш -  заступника  директора міськрайонного Центру зайнятості.

Інформацію щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах «Білоцерківської виправної колонії №35» доповів начальник дільниці соціальної реабілітації державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35» Ігор Рибчинчук.

Під час детального обговорення інформації щодо засудженого, на якого були представлені документи,  головою спостережної комісії Світланою Борисенко та членами комісії було задано ряд запитань до представника колонії, пов’язаних з відбуванням покарання засудженої особи.

У ході засідання спостережна комісія  погодила представлене  на розгляд Подання державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35».