У Білій Церкві відбувся Всеукраїнський турнір з греко - римської боротьби «Соколята»

|  14. 05. 2019

13 травня  в  КЗ БМР  ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква  та  Всеукраїнський  турнір з греко - римської боротьби «Соколята» серед молодших юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н..

Метою заходу є пропаганда греко-римської боротьби серед молоді України.

У змаганнях взяли участь 19 команд, а це 202 спортсмена: гості з Молдови, міста Києва, з Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської та інших областей України.

Зі словами привітань до присутніх звернулася начальник управління молоді та спорту міської ради Інна Паливода, яка привітала юних спортсменів із тим, що не дивлячись на свій вік вони вже мають такі вагомі досягнення у галузі спорту та побажала перемоги найсильнішому.

Змагалися спортсмени у 20 вагових категоріях. Поєдинки були цікавими і напруженими.  Перемогу завоювали  найдосвідченіші, серед яких і білоцерківці.

Так у віковій категорії 2004-2005 р.н. перемогу здобули наші спортсмени:

Марк Гавловський (в.к. 38 кг);

Сергій Притуляк (в.к. 57 кг);

Артем Хутько (в.к. 68 кг);

Кирило Яшкін (в.к. 75 кг);

Ярослав Грищенко (в.к. 85 кг).

У віковій категорії 2006-2007 р.н. переміг Гліб Сергієнко (в.к. 32 кг).

Вітаємо усіх переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!

У заході взяли участь: рідні та друзі юних спортсменів, майстри спорту з греко-римської боротьби, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.