Чотири особи призначено на вакантні посади у підрозділи міської ради

|  08. 05. 2019

26 квітня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення чотирьох вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  19 квітня ц.р. На іспит було зареєстровано шість претендентів.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмового іспиту до співбесід були допущені всі особи. Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 04/19  від 07.05.2019р.  міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади: 

-на посаду начальника відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку- Людмилу Миронченко ; 

- на посаду головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради -Ольгу Федорову;

- на посаду  головного спеціаліста відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради - Аксенію Жукову ;        

- спеціаліста І категорії відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради  - Ірину Баліцьку. 

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті міської ради), так і спостерігати в режимі он-лайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.

Фотогалерея