Інформаційне повідомлення про Загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання в місті Біла Церква

Дата :
2019-03-28

Відповідно до ст.9 Положення про Загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання в місті Біла Церква (Додаток 2 до Статуту територіальної громади міста Біла Церква, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 29.03.2018 року №2010-48-VII), повідомляємо про проведення загальних зборів членів територіальної громади за місцем проживання в місті Біла Церква, вул.Гайок, які заплановано провести 06 квітня 2019 року з 13:00 до 16:00 в актовій залі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «ЗВИТЯГА».

Ініціатори скликання – Натха Тетяна Олександрівна, Підгайна Валентина Григорівна, Чернова Ірина Анатоліївна, Шевченко Тамара Вікторівна, Шевченко Роман Вікторович, Божко Тетяна Миколаївна, Божко Юрій Вікторович, Молчанова Юлія Сейтумеровна, Булах Євген Олександрович, Мухіна Надія Анатоліївна.

Питання, що виносяться на розгляд:

- Прийняття положення про збори жителів територіальної громади за місцем проживання вулиці Гайок, м.Біла Церква, Київської області;

- Створення Органу самоорганізації населення (далі – ОСН) по вулиці Гайок у місті Біла Церква Київської області;

- Визначення кількісного складу та обрання персонального складу (голова, заступники голови, секретар та члени) ОСН по вулиці Гайок у місті Біла Церква Київської області;

- Ініціювати встановлення меж територіальної громади, в яких діє орган самоорганізації за місцем проживання по вулиці Гайок м.Біла Церква, Київської області;

- Ініціювати розширення території об’єкту природно-заповідного фонду дендрологічного парку «Олександрія» НАН України.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради