• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років до участі у IV Всеукраїнському творчому конкурсі «Що для мене Україна?», з нагоди Дня Незалежності України

2024-07-26

Конкурс проводиться у 3 категоріях – малюнок, фотографія та пісня.

Прийом конкурсних робіт триває до 4 серпня ц.р.

Оголошення переможців - до 31 серпня ц.р.

Грант від EU4Business для мікробізнесу

2024-07-18

Головна мета грантової підтримки – відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізне

Заходи безпеки під час використання бензинових та дизельних генераторів

2024-07-13

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради наголошує на дотриманні правил безпеки при використанні електрогенераторів, оскільки пересувні

Про тимчасове припинення функціонування тролейбусного маршруту №3-А

2024-07-12

Шановні мешканці міста Біла Церква!

Звернення щодо дотримання норм антитютюнового законодавства та захисту населення від шкідливого впливу тютюнових виробів на території Білоцерківської громади

2024-07-11

Згідно із статтею 13 Закону України № 2899-IV «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» забороняється куріння, вживання та

ПОВІДОМЛЕННЯ про тимчасове обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення в Київській області

2024-07-10

З метою запобігання утворенню передчасних руйнувань та деформацій дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування державного значення в Київській області у період тривалої спекотної

Азартні ігри – це лише розвага

2024-07-03

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей зазначала, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.

Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами на території Білоцерківської міської територіальної громади Київської області

2024-07-03

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про управління відходами» Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови від 5 вересня 2023 р.

Щодо розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку території Білоцерківської міської територіальної громади

2024-07-02

02 липня 2024 року о 10:00 год. в великій залі Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква вул.