• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Щорічна міська виставка-конкурс традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»

з 04 по 12 березня 2020 року

Запрошуємо до участі дітей та молодь віком від 7 до 35 років.

Про проведення громадського обговорення з охорони громадського порядку

29-08-2019

Шановні мешканці !

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансового обліку та звітності управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною...

21-10-2019

ОГОЛОШЕННЯ Шановні жителі міста Біла Церква! Запрошуємо Вас на відкриту зустріч на тему: «Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква».

Дата :
21 лютого 2019 року о 13.00 год.
На  відкриту зустріч  запрошуються керівники  автотранспортних підприємств, депутати  міської  ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради,

2020-08-26

Звіти Відділу капітального будівництва

2020-07-12

05.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВЕСТ-РЕГІОН» Ідентифікаційний код - 34532275

2020-07-08

Інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

1. Інформація про суб'єкта господарювання.

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради

2020-07-06

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантни

01 липня 2020 року відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації

2020-07-01

01 липня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо

ПАМ'ЯТКА ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

2020-06-30

Щорічно пожежі природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі.