• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Київська ОВА закликає мешканців взяти участь в опитуванні мобільності для покращення транспортного сполучення в області

2024-10-23

Південнокорейські компанії KOTI, Yooshin та TOMM’s у співпраці з ТОВ “Про Мобільність” розробляють проєкт Майстер-плану Київської області.

Запрошують до участі у «Іграх ветеранів»

2024-10-18

Міністерство у справах ветеранів України на виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та  спорт

Набули чинності оновлені вимоги до організації й проведення профілактичних медичних оглядів працівників деяких професій!

2024-10-17

З 1 жовтня 2024 року набули чинності оновлені вимоги до організації й проведення профілактичних медичних оглядів працівників деяких професій, які передбачені наказом МОЗ

На Київщині отримують разові платіжки за проведене технічне обслуговування будинків

2024-10-11

Мешканці багатоквартирних будинків Київської області почали отримувати разову платіжку від Київської філії “Газмережі”. Що це означає, розповіли в газорозподільній компанії.

Моніторинг додержання прав громадян на чисту та доступну воду

2024-10-10

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини здійснюється моніторинг додержання прав громадян на чисту та доступну воду в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Пожежна безпека у побуті та при використанні електроприладів

2024-10-10

Пожежна безпека у побуті

Порадник щодо подання заяви про завдані збитки до міжнародного Реєстру збитків для осіб, що постраждали внаслідок збройної агресії рф

2024-10-09

У відповідь на російську агресію створено Реєстр збитків, завданих агресією рф проти України (RD4U).