ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє про прийом матеріалів на конкурс проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей

Дата :
2017-03-07

Проводиться  з  06 березня    по 18 квітня    2017 року і базується на принципах соціального замовлення.

У конкурсі можуть брати участь дитячі та молодіжні громадські організації, які  легалізовані відповідно до чинного законодавства України, є юридичними особами, мають статус міської або обласної громадської організації і подали проекти або програми, які спрямовані на розв’язання проблем дітей,молоді  та сімей міста Біла Церква.

Конкурсна документація, оформлена відповідно до положення про конкурс (додається), приймається відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради до 10  квітня  2017 року за адресою: м. Біла Церква, б-р Олекесандрійський,86. Контактний телефон: 6-67-31 (відділ у справах сім’ї та  молоді Білоцерківської міської ради).