ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності..."

Дата :
2017-02-24

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил розміщення  тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті  Біла Церква»

У зв’язку з хаотичним та самочинним встановленням тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Біла Церква  виноситься проект регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті  Біла Церква» для приведення норм у відповідність до чинного законодавства, визначення порядку отримання паспорту прив’язки, демонтажу тимчасової споруди та інших питань щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про благоустрій населених пунктів» ст. 9 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акта: «Про затвердження Правил розміщення  тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті  Біла Церква».

Метою прийняття даного рішення є необхідність запровадження єдиних та однакових правил при розміщенні тимчасових споруд для всіх суб'єктів підприємницької діяльності.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів https://new.bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-10-45).

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, правління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з  9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.