Дата :
2016-08-26

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель».

Метою даного проекту є запровадження прозорості та ефективності здійснення закупівель товарів та послуг структурними підрозділами міської ради, комунальними підприємствами, установами і організаціями міста.

Головним розробником проекту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради (09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, E-mail: [email protected].

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 18 00 (перерва з 13 00 до 14 00 ) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, тел/факс 5-96-05.

E-mail: [email protected].