Дата :
2021-10-08

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування  - Зміни до детального плану території вздовж лівого берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річковій, Запорізькій та Водопійній в м. Біла Церква Київської області

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Зміни до детального плану території вздовж лівого берега річки Рось в районі провулку Ярового, вулиці Річковій, Запорізькій та Водопійній в м. Біла Церква Київської області».

Необхідність розроблення змін до детального плану обумовлена визначенням планувальної організації та функціонального зонування, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Ознайомитись зі змістом Заяви про визначення обсягу СЕО проєкту містобудівної документації можна у приміщенні Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради та на сторінці в мережі Інтернет: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу проведення СЕО приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. 09117, Київська обл., м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, буд 75; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: [email protected].

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме:

з «15 » жовтня 2021 р. до « 31» жовтня 2021 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Пархоменко Вікторія Миколаївна.

Начальник  управління                                                           Олександр  ТЕРЕЩЕНКОВ