Дата :
2018-02-27

У зв’язку з відсутність актуального Порядку визначення плати за  тимчасове користування рекламними площинами та місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква, унеможливлюється нарахування плати за тимчасове користування рекламними площинами та місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква та стає передумовою ускладнення реалізації прав суб’єктів господарювання  на розміщення зовнішньої реклами на території міста, виноситься проект рішення регуляторного акту «Про затвердження порядку визначення плати за  тимчасове користування рекламними площинами та місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква».

Відповідно до Закону України «Про рекламу», ст. 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  постанови кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003 року «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Білоцерківської міської ради від 23 березня 2017 року  № 554-28-VII «Про затвердження концепції розміщення зовнішньої реклами в м. Біла Церква» та рішення Білоцерківської міської ради від 29 червня 2017 року № 942-34-VII «Про внесення змін до Класифікатора рекомендованих типових конструкцій  для розміщення зовнішньої реклами в м. Біла Церква, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради «Про затвердження Концепції  розміщення  зовнішньої реклами в м. Біла Церква» від 23 березня 2017 року  № 554-28-VII» міська рада повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акта: «Про затвердження порядку визначення плати за  тимчасове користування рекламними площинами та місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква».

Прийняття зазначеного проекту регуляторного акту  надасть можливість дотримання передбачених законодавством норм та правил, забезпечить права органів місцевого самоврядування на нарахування плати за тимчасове місце користування рекламними площинами та місцями розташування об’єктів зовнішньої, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква, забезпечить права суб’єктів господарювання на розміщення об’єктів  зовнішньої реклами на території м. Біла Церква.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  https://bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-10-45).

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, каб. № 8, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.

Заступник міського голови                                                                О. Бакун