• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Щорічна міська виставка-конкурс традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «краса руками молодих»

з 26 лютого по 10 березня 2019 року

ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС

ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

ОГОЛОШЕННЯ Шановні жителі міста Біла Церква! Запрошуємо Вас на відкриту зустріч на тему: «Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква».

Дата :
21 лютого 2019 року о 13.00 год.
На  відкриту зустріч  запрошуються керівники  автотранспортних підприємств, депутати  міської  ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради,

Шановні керівники підприємств, установ та організацій міста!

2019-08-20

Ви - невід’ємна частина Білої Церкви!

Шановні майстри міста!

Ярмарок різноманітних прикладни

Шановні власники ретро-автомобілів!

2019-08-20

Популярність ретро не проходить, а навпаки – стає частиною дозвілля для все більшого числа містян.

ГО «Світова молодіжна спільнота» інформує про проведення першого тренінгу волонтерів GNC 2019 та табору корейської культури, які відбудуться в м.Одеса з 27 по 30 серпня ц.р.

Повідомлення про дату та час розгляду справи  № 320/4154/19 за позовом Діденко Владислава Васильовича до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

2019-08-16

В провадженні Київського окружного адміністративного суду знаходиться справа  № 320/4154/19 за позовом Діденко Владислава Васильовича до виконавчого

Інформаційна кампанія «Щастя у чотири руки»