• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Щорічна міська виставка-конкурс традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «краса руками молодих»

з 26 лютого по 10 березня 2019 року

ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС

ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

Інформація про оголошення конкурсу із залучення міською радою юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в м. Біла Церква

2019-03-04

1. Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу: Білоцерківська міська рада, вул. Ярослава Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100.

Повідомлення про особистий прийом заступником прокурора Київської області Голинським Я.О.

2019-02-14

"Відповідно до вимог ст. 22 Закону України "Про звернення громадян", заступником прокурора Київської оласті Голинським Я.О. 15.02.2019 буде здійснено особистий прийом громадян.

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква»

2019-02-13

На День Валентина ДРАЦС працюватиме з 08.00 до 24.00 години

2019-02-12