• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Щорічна міська виставка-конкурс традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «краса руками молодих»

з 26 лютого по 10 березня 2019 року

ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС

ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

ОГОЛОШЕННЯ Шановні жителі міста Біла Церква! Запрошуємо Вас на відкриту зустріч на тему: «Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква».

Дата :
21 лютого 2019 року о 13.00 год.
На  відкриту зустріч  запрошуються керівники  автотранспортних підприємств, депутати  міської  ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради,

Донорство крові почесне і корисне

2019-06-14

Міжнародна спільнота 14 червня відзначає Всесвітній день донора крові.

2019-06-14

про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

Звіт про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта «Про затвердження тарифів на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради»

2019-06-14

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ по розгляду детального плану території частини сектору № 79 м.Біла Церква, обмеженого вул.Толстого, провулком Толстого та вулицею Сквирське шосе, орієнтовною площею 6,0 га»

2019-06-13

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Біла Церква для участі в

Повернення до бюджету невикористаних сум субсидій

2019-06-12

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р.

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта «Про тарифи на послуги в новій редакції, які надаються Будинком урочистих подій»

2019-06-12

Про розроблення детального плану території частини сектору № 79 міста Біла Церква, обмеженого вулицею Толстого, провулком Толстого та вулицею Сквирське шосе орієнтовною площею 6,0 га

2019-06-12

«На черговому засіданні Білоцерківської міської ради 30 травня 2019 року прийнято рішення № 3849-71-VII «

В селі Збаржівка Погребищенського району сталася аварія.

2019-06-09

В селі Збаржівка Погребищенського району сталася аварія. Під час транспортування 1 тони невідомої речовини автомобіль перевернувся в притоку річки Рось.