Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

Дата :
2018-01-30

Проект регуляторного акту «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» розроблений у зв’язку з гострою необхідністю регулювання діючих тарифів на послуги з зимових видів спорту, що надаються населенню комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» та  потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Відповідно до ст.7,  13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Метою прийняття даного рішення є встановлення вартості надання послуг, що складають мінімальний перелік, з урахуванням інтересів населення та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності на їх надання.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та виконавчих органів www.bc-rada.qov.ua та в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» (вул. Молодіжна, 36) і за тел.  7-73-00.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1(один) місяць із дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення  проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу  розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, вул. Молодіжна 36, КЗ БМР  «Льодовий стадіон» щоденно з 9.00 до 18.00, крім неділі та понеділка (lodovaarena@ukr.net).

Заступник міського голови                                                         І.Новогребельська